Szanowni Państwo witamy serdecznie na naszej stronie firmowej, który swoją tematyką dotyczył będzie przede wszystkim praktycznych aspektów związanych ze stosowaniem elementów złącznych w instalacjach energetycznych, chemicznych i petrochemicznych. Wszystkie publikowane informacje będą mogli Państwo znaleźć w pogrupowanych tematycznie kategoriach, co mamy nadzieję ułatwi wyszukanie informacji dotyczących śrub dwustronnych, kotew fundamentowych i innych elementów złącznych.


Od niemal 10 lat dostarczamy Naszym klientom elementy złączne najwyższej jakości. Powstanie strony internetowej jest ukłonem w stosunku do Naszych dotychczasowych oraz nowych klientów. Mamy nadzieję, że prezentowane na naszej stronie informację przydadzą się Państwu w praktyce. 


Jednocześnie prosimy o cierpliwość, ponieważ zbudowanie tak rozległej strony wymaga nieco czasu i niektóre treści będą dodawane sukcesywnie.

 

Elementy złączne w instalacjach przemysłowych

Prawdopodobnie wielu z Państwa uzna, że kolejny blog dotyczący elementów złącznych wcale nie jest potrzebny, ponieważ większość informacji można znaleźć w istniejących już serwisach. Mamy jednak nadzieję, że nasze artykuły wniosą mimo wszystko coś nowego do stanu Państwa wiedzy. W miarę możliwości będziemy dokumentowali wykonywane w naszej firmie elementy złączne, które często produkowane są pod indywidualne zapotrzebowanie klientów.